Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok mostanában...

Találkoztatok mostanában hasonló jó emberrel?

Figyelt kérdés

A héten "megdöbbentő" dolog történt velünk. Nem tudom máshogy kifejezni. Két hónapja Ausztriában vettem egy csizmát, ami a héten tökéletesen szétszakadt. Pedig nem volt olcsó. Reklamáltunk, visszaadták a pénzt, én meg ott álltam csizma nélkül a fagyban. Választhattam volna másikat, de csak ugyanolyan fajta lett volna, és már nem is akartam abban a boltban vásárolni.

Aztán megláttam egy privát kis cipőbolt kirakatában, hogy akció van. Köztudottan nagyon drága a bolt, de kíváncsiságból benéztünk.

Az eladó azonnal ott termett, kérdezte milyen méret és mennyi pénzünk van rá. 60 euró. Hozott vagy 10 csizmát, végigpróbáltam és megállapodtunk az egyiknél. "Ez is annyiba kerül?" "Úgy csinálom, hogy igen." Fura válasz volt, de gondoltam max. 70 lehet és ad egy kis kedvezményt, csak hogy elvigyük. Még egy cipőkrémet is adott ajándékba!

Később az autóban nézegettük a blokkot és a csizma eredeti ára 180 euró volt!! Visszamentem a kirakatig és nem volt a leárazottak között, ki volt írva, hogy 180.

Totál ledöbbentem. Életemben először jártam abban a boltban, az eladót sosem láttuk. És tessék...:)


2010. jan. 15. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami oka tuti volt, olyan nincs, hogy valaki csak úgy kedves semmi szándék nélkül. Amúgy a sztori azért hihetőbb kicsit mert nem magyarországon történt.
2010. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg nem semmi! Én elhiszem, igenis vannak jó emberek. Velem az volt, hogy szakított velem barátom, iszonyat durván kivoltam, beültem egy helyre inni valamit. Erre egy tök idegen koros fazon odajött mindenféle hátsó szándék nélkül, és elkezdett kérdezgetni meg vigasztalni. Annyira meglepődtem, hogy a legszarabb időben pont egy idegentől kapok segítséget; szerencsére vannak még jó emberek.
2010. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meséljétek csak be azt magatoknak, midig van valamilyen szándék de nem biztos, hogy hátsó.
2010. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A 3. választ nem értem, kifejtenéd?


Hát, fogalmam sincs mi volt a szándéka, egyébként egy kb. 70-es néni volt az eladó és a tulaj is egyben.:)


Másodiknak: azért csak óvatosan a koros vígasztalókkal, tavaly nekem is munkát ajánlott egy ilyen koros alak, de szerencsére gyanús lett és azóta messziről kerülöm. Mint kiderült, az utcán szólítgatja le a magyar lányokat, aztán ki tudja milyen szándékai vannak azzal, aki bedől neki.:S

2010. jan. 15. 20:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam még egyszer. Már értem a harmadikat.:D
2010. jan. 15. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ja, hát én is így voltam, hogy na mondom tisztára kivagyok, erre ez az öreg fószer jön zaklatni. Aztán láttam, hogy tényleg semmi hátsó szándék nem volt. Nem akart elvinni a kocsijával, sem meghívni, szóval tényleg csak vigasztalt. Jófej volt:)
2010. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben, csak egy kedves bácsi volt.:)
2010. jan. 15. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Cukros bácsi. :) Egyébként neki is volt szándéka, valószínűleg elszúrta az életét, és így próbálja kompenzálni, hogy a megmaradt hátralevő kis idejében kedveskedik, sokszor előfordul az ilyen.

(első és harmadik voltam)

2010. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. e miért állsz ennyire pesszimistán a dolgokhoz? Egy elég elit társasággal volt, és nem tűnt úgy mint aki elszúrta az életét. Elég szomorú, hogy nem hiszel az önérdek nélküli jóságban. Én is kérdeztem már meg egy síró lánytól a metrón csak úgy, hogy mi baja.
2010. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért nem hiszek az önérdek nélküli jóságban mert nem létezik
2010. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!