Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok mostanában...

Találkoztatok mostanában hasonló jó emberrel?

Figyelt kérdés

A héten "megdöbbentő" dolog történt velünk. Nem tudom máshogy kifejezni. Két hónapja Ausztriában vettem egy csizmát, ami a héten tökéletesen szétszakadt. Pedig nem volt olcsó. Reklamáltunk, visszaadták a pénzt, én meg ott álltam csizma nélkül a fagyban. Választhattam volna másikat, de csak ugyanolyan fajta lett volna, és már nem is akartam abban a boltban vásárolni.

Aztán megláttam egy privát kis cipőbolt kirakatában, hogy akció van. Köztudottan nagyon drága a bolt, de kíváncsiságból benéztünk.

Az eladó azonnal ott termett, kérdezte milyen méret és mennyi pénzünk van rá. 60 euró. Hozott vagy 10 csizmát, végigpróbáltam és megállapodtunk az egyiknél. "Ez is annyiba kerül?" "Úgy csinálom, hogy igen." Fura válasz volt, de gondoltam max. 70 lehet és ad egy kis kedvezményt, csak hogy elvigyük. Még egy cipőkrémet is adott ajándékba!

Később az autóban nézegettük a blokkot és a csizma eredeti ára 180 euró volt!! Visszamentem a kirakatig és nem volt a leárazottak között, ki volt írva, hogy 180.

Totál ledöbbentem. Életemben először jártam abban a boltban, az eladót sosem láttuk. És tessék...:)


2010. jan. 15. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezt tudom cáfolni. Az, hogy segítek valakinek pl. odaadom a szendvicsem egy csövesnek az nekem semmi hasznot nem hoz.
2010. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem, az a hasznod belőle, hogy próbálod nekem bebizonyítani, hogy van önérdek nélküli jóság.
2010. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehát nem is beszéltem még veled, mikor odaadtam annak a nőnek a szendvicset. De ahogy gondolod. Azért sajnállak, hogy ilyen megkeseredett szemléletmódod van.
2010. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!