Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet még ebből valami?...

Lehet még ebből valami? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem tudtam más kategótiába tenni ezt a kérdést :D


Szóval,nagyon jó a hangom.Óvódás koromban az óvónéni vette észre a tehetségémet.Általános iskolába,is kiemelkedően jó volt a hangom.5.-ikbe már az énekes csoportokba voltam.Ének zenei szakiskolába mentek,és hát ott is kiemelkedően jó volt a hangom.Nem sokkal késöbb,az ország legjobb ének tanárja tanított.És ő is azt mondta,hogy nagyon jó hangom van,sokkal jobb az átlagnál. És ezutám ilyen reklámokba énekeltem,nem voltam benne,csak énekeltem.És a reklámokból rengeteg pénzem lett.Annyi,hogy valóra tudtam váltani az álmom: Hollywoodba lakok. :) természetesen a szüleimmel,mert csak 15 éves vagyok.Szóval nagyon jól tudok angolul,itt dolgozok.És hát én is sztár szeretnék lenni,úgy mint Miley Cyrus,Victoria Justice,Arinana Grande...itt is rengeteg pénzt kapok reklámokból...hogy érhetném el,hogy legyen valami több??(úgy értem,hogy saját koncert,fellépések,stb)



2014. aug. 25. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!