Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori hogy a...

Mennyire gyakori hogy a fiatal nőknek intim kapcsolatba kell kerülniük főnökükkel a jó pozíció elérése érdekében?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 19:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
59%
Hát nem először hallok ilyet sajnos.. :S A barátnőmnek a főnöke megfogdosta a fenekét, és azt mondta hogy ha maradni akar, akkor tegye túl magát ezen. Velem viszont még sose fordult elő ilyen. Ez attól függ, hogy hova kerülsz.
2014. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
gyakori sajnos
2014. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Vagy attól függ hogy hogy néz ki a leányzó. Mondjuk egy popsipaskolás még nem nevezhetö negy dolognak.
2014. jan. 24. 20:23
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

mondjuk egy popsipaskolast egyszer kovetne el a felesegem fonoke, tobbet nem nagyon lenne neki mivel elkovetni...


kedves kerdezo, ez a legocskabb himsoviniszta mentalitas. ja igen, mellesleg szexualis zaklatasnak hivjak, es buntetendo.

2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja igen, biztos öt èvet adnak érte mert ràhúzott a fenekére.
2014. jan. 24. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
ot evet nem, de egy evre akar lesittelhetik (es annak bizony nyoma marad a nyilvantartasokban): BTK 222. §, lasd itt: [link]
2014. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát ebben én nem találtam meg, de nem is a fenéktapizásról szólt a kérdés, hanem a szexuális aktusról úgy, hogy a nö beleeggyezik a karrierje érdekében. Discokban a nök fogdosása mindennapos dolog.
2014. jan. 24. 21:05
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

196. paragrafus, ugyanott.


nem mellesleg egy diszkot munkahellyel osszehasonlitani enyhen szolva is erdekes. hany eves vagy, kedves kerdezo, ha szabad erdeklodnom...?

2014. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a 'beleegyezes' is ingovanyos talaj, ugyanis nagyon konnyen zsarolas, testi kenyszerites lehet belole egy peres ugy folyaman. es ilyenkor elokerulhetnek a korabbi aldozatok is, akik a 'fonok urral' kedvesek voltak egy allas remenyeben.


a fonok ur az ilyen helyzetekben egy utolso sz*r alak - mondjuk arrol a norol is megvan a velemenyem, aki belemegy egy ilyenbe.

2014. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Épp ezt akartam mondani, hogy szerintem a nök kínálkoznak fel, a férfi csak belemegy.
2014. jan. 24. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!