Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jól fizető...

Hogyan lehetne jól fizető állásom vagy hogy lehetne pénzem?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejteném pontosan mit is akarok.

Nos, most vagyok 16 éves, és hát ki erre mit mond azért tapasztaltam az életet és a pénz helyzetét.

Végül is van mit ennünk meg úgymond alap dolgaink meg vannak , de például ha valami nagyobb kiadást kellene kifizetne nem megy csak néha hitellel.

Én olyan munka helyet szeretnék , ahol, azért lenne annyi pénzem, hogy rendesen lehessen élnünk pl: amit akarok meg veszem persze itt nem a sok luxus kocsikra meg az értelmetlen pazarlásra gondolok.

Szeretnék Párizsba is majd egyszer elutazni meg pár helyre és ezt minimálbérből persze nem lehet.

Fizikai munkákra tekintve hát párszor már meg tapasztaltam milyen is az, nehéz fárasztó unalmas,de csinálni kell még ha majd bele döglesz is néha .

Informatika szakon vagyok majd most kezdem a 10. évfolyamot és nem tudom, hogyha kijárom a 12. évfolyamot és megszerzem az értségit hogyan tovább ?

Milyen lehetőségeim lennének? Meg nem fő állásba de a villanyszerelő szakmát is megakarom tanulni.

Végül is szerintem nem túl nagy kérés az élettől így , hogy olyan fizetést szeretnék amivel lehet megélni és félre tenni amit az imént említettem Párizsba szeretnék egyszer menni. Mert végül is nem vágyom több milliárdokra meg rengetek nyaralóra luxus kocsikra meg ilyenekre. csak rendesen azért én is szeretnék kicsit világot látni.



Nos. lehet nem teljesen írtam egyértelműen vagy , hogy is érthető , de remélem lesznek jó válaszok


2014. aug. 27. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!