Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek nagyon helyes szemléletű filmeket készítenek, (lent)?

Figyelt kérdés

de nem tudnak aszerint cselekedni,pl itt van az Avatar,mindenki tudja,hogy rossz amit az ember csinál,és sosem hallottam volna,hogy pl egy ilyen filmnél az embereknek adtak volna igazat,akkor mégis miért ilyen az ember?Mert hiába készítenek egy őserdő irtása elleni filmet,megnézik,igazat adnak neki,és másnap kiadják a parancsot a következő erdőirtáshoz lelkiismeretfurdalás nélkül..

az ember tényleg ilyen??Nem lehetne elgondolkodtatni őket semmivel?Ha kiírtjuk az utolsó fát,mi lesz?Miért teszik tönke ezt a földet???


2010. jan. 16. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert sajnos fontosabb számukra a pénz,és a saját jólétük,mint a környezeté.
2010. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Odáig nem fogunk eljutni,hogy kivágjuk az utolsó fát...Ez olyan dolog,hogy most miért én tegyek érte,miért nekem legyen kényelmetlenebb,miért én járjak kerékpárral,miért kapcsoljam le a lámpát,amikor látom,hogy a szomszéd se teszi,hát úgyse rajtam múlik...

A a baj,hogy az emberiség 20 százaléka használja fel a 80 százalékát mindennemű energiának,és hiába változtatod meg a 80 százalék szemléletét,mert azon a húsz százalékon múlik minden aki a hidrogénezett cicababájával ül a terepjárójában,és szarik mindenre,mert Ő valaki.

Én környezetgazdálkodási agrármérnöknek tanulok,pont ezért,hátha tehetek legalább egy icipicit azért hogy egyáltalán a gyerekeimnek maradjon valami,mert sajnos az elmúlt ötven évben okoztunk akkora kár a bolygónak,mint az ember elmúlt kétszázezer éve alatt sem.Tudnék még adatokat felsorolni,csak szerintem a kutyát nem érdekelné.

2010. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!