Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, mit gondoltok erről,...

Melegek, mit gondoltok erről, akar vmit a csaj vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,akivel egy suliba járunk,erősen gondolom,h van benne bi hajlam. Már az elején mikor ránéztem szimpatikus volt,de tleg csak ennyi. Gondoltam odamegyek hozzá, mivel eléggé nézett és mosolygott,szal gondoltam én is szimpi vagyok neki, és ezért bátorkodtam odamenni hozzá és őt megkérdezni egy sulis dologról. Viszont bizonytalan vagyok,mert amikor odamentem hozzá (ott volt még egy osztálytársa is )elkezdtem sulis dologról beszélni vele, akkor egész végig mosolygott, de jött egy ismerőse és elhívta, ő meg simán el is ment vele.

Ezután még kétszer próbáltam vele beszélni volt,amikor kedves volt, volt amikor meg arrogáns. De ha unszimpatikus lennék,akkor nem szólt volna néhány alkalommal ő hozzám,de volt olyan is hogy simán elment mellettem a folyosón, meg olyan is hogy kis mosollyal nézett,miközben elhaladt mellettem. Viszont egyik alkalommal elkérte az mobil számom,mert épp a diákmunkákról volt szó és felajánlotta,ha megtud vmit erről,akkor írni fog, írt is egy hétre rá, majd odaírta,h ha még vmilyen munka érdekel akkor írjak neki én válaszoltam is,de nem írt már utána.


Ezek alapján nem igazán tudtam,h most mi a helyzet a csajnál,h most tleg bejövök-e neki v.nem, ezért más csajokkal is ismerkedtem, barátkoztam de ez őt zavarja. Az is feltűnt,h néha szinte már bámul,de közben mosolyog,meg csillog a szeme is. Az utóbbi időben meg amikor egy helységben vagyunk elég sokszor rám néz és mikor ránézek, még mindig mosolyogva néz és közben a hajával játszadozik.

Vajon, akar-e egyáltalán vmit? Vagy még éretlen v. van vkije? Vagy egyszerűen sejti,h bejön és szórakozik velem???? :S



2014. jún. 13. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, keves a csaj, mennyire tűnik hajlamosnak a szemétkedésre? Úgyértem, ha véletlenül elhívnád randira, és nemet mondana, akkor ugye nem röhögne ki és nem kürtölné világgá? Na mindegy, hívd el randira, mert az a mosolygásos hajturkálós dolog, ha nem szórakozik, akkor az eléggé nyilvánvalóan annak a kinyilvánítása, hogy tetszel neki... Mondjuk a tág pupillákat, meg a "csillogó szemet" elég nehéz tettetni, figyeld a pupillákat!
2014. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

annyira még nem ismerem, szal randira biztos így egyből nem hívnám el.

ezért szerettem volna korábban közeledni hozzá,h kiismerjem milyen, de mivel elég változóan viselkedett, úgy gondoltam nem hozom magam kellemetlen helyzetbe....

2014. jún. 13. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

"annyira még nem ismerem"


Akkor meg ne azon stresszelj, hogy bejössz e neki vagy nem, ismerd meg előbb, aztán utána már adja magát a dolog.

2014. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ezek után én már nem igazán tudom,hogy kezdeményezzek még nála,viszont még mindig felkelti az érdeklődésemet....
2014. jún. 13. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet csak egy homár ír hogy "szimpi".
2014. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ilyet csak egy homár ír hogy "szimpi"."


Ilyet meg az idióták.

2014. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te is biztos homár gyökér vagy,hatos!:)
2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es pont nem de mind1.. :D

Milyen szánalmas vagy :o

2014. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!