Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ittam, de nem voltam annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittam, de nem voltam annyira részeg mint szoktam, de bepisiltem. Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Nem voltam olyan részeg mint szoktam, párszor 3 deci bort ittam, itthon hánytam és közbe bepisiltem...Nem is éreztem, hogy pisilni kell, teljesen váratlanul jött...


Soha nem történt még ilyen. Mi van, ha legközelebb buliban pisiliek be??? Ne igyak többé???


2014. júl. 30. 11:48
 1/9 RRR ***** válasza:
51%

hát öregszel apafej

és

a

szervezeted is kezd tiltakozni a pia ellen

igyál,de ne ennyit

2014. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondom... ez a baj...sokkal többet szoktam, csak gyorsabban. és lány vagyok...nem apafej.
2014. júl. 30. 11:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és 22 éves vagyok, kb csak 3 éve iszok bulikban!
2014. júl. 30. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj időben pisilni akkor lehet nem pisilsz be:D
2014. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az...Nem éreztem , hogy pisilnem kellene.
2014. júl. 30. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
azt a savas bort én se bírnám, inkább sörözzzél az a legjobb pia
2014. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Mivel lány vagy, ezért a pisilést is kevésbé tudod visszatartani. Ennek anatómiai okai vannak. A körülményekhez képest teljesen törvényszerű, hogy bepisiltél. Alkoholfogyasztás mellett gyakran előfordul, hogy a hugyhólyagod nem ürül ki teljesen. Amikor hánysz, a tolóizmaidat használod. És voilá! :) Ne szégyelld Magad emiatt. Bárkivel előfordulhat, csak nem mindenki beszél róla. Sőt, mások nem bepisilnek ilyenkor, hanem... Esetleg, ha a jövőben iszol és hánynod kell, előbb ülj a vécére (persze bugyi nélkül) és tegyél az öledbe egy tálat vagy lavórt. Házibuliban ugyanezt meg tudod tenni. Szórakozóhelyen gyakrabban járj pisilni. Több ötletem nincs. :) Egyébként sokat ne aggódj ezen.
2014. júl. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2014. júl. 31. 03:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt rajtad éppen? :P
2014. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!