Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel? (kicsit...

Más is van így ezzel? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Kicsit különc vagyok, nehezen nyílok meg, és félénk is vagyok. Valahogy úgy érzem nem találom a helyemet az emberek között, mintha hiányozna valami. Tudom ez úgy hangzik mintha antiszociális lennék, pedig nem így van (vagy csak félig meddig), csak pusztán nem tudom minden ember társaságában jól érezni magam. Ez már baj lenne?

Pedig szeretek társaságban lenni, csak nem vagyok se a bulizós típus, sem az az igyunk meg valamit típus. Sokkal inkább mennék el pl. színházba/moziba, közösen sportolni valamit vagy geocachingezni. Tudom ezek nem zárják ki egymást, de érdekes módon a bulik hamarabb szóba kerülnek. Ha meg kijelented, hogy te nem iszol, akkor máris hülyének néznek. Igazából csak oda akartam kilyukadni, hogy jó lenne hasonló gondolkodású emberrel/emberekkel megismerkedni. Mint amolyan "furák társasága" (nem rosszindulatból)


Vagy például van valami amiért nagyon rajongok, de a környezetemben senkit sem ismerek, aki szintén ilyen "rajongó" lenne. Nem fanatikus módon, hanem csak szimplán. Hozzám hasonló rajongókkal is szívesen ismerkednék.


Szóval maga a kérdés, hogy ti nem örülnétek egy ilyen kis "csapatnak". Nem úgy értem, hogy zárjuk ki a világot módon, hanem csak, hogy legyenek magatokhoz hasonló barátaitok. Ez most elsősorban nyilván azokhoz szól, akiknek nincs nagy baráti körük, és akik TALÁN magukra ismertek úgymond a leírásomban. De amúgy persze másokhoz is szól a kérdés.


2014. szept. 2. 18:23
 1/1 anonim válasza:
Szia én pontosan ilyen vagyok. Jó tudni, hogy vannak olyanok mint én. 15/f
2014. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!