Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám helyre?

Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Összevesztem az egyik volt legjobb barátnőmmel. Sokat ütögettem, és sértegettem (nem hittem, hogy ennyire komolyan veszi). Egyik nap nem mentem suliba, és a barátnőim beszéltek vele. Azt mondta, hogy neki nem kell olyan barát aki ütögeti, és sértegeti meg ilyenek...

Nagyon bűntudatom van a dolog miatt. Szerintetek helyre lehet még ezt hozni? Ha igen, szerintetek hogyan?



2014. szept. 3. 18:19
 1/3 anonim válasza:
sehogy ha enyire hülye vagy hogy ütögetsz egy lányt akkor vess magadra :D ittasd le hátha megenyhited :D
2014. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok de tök mind1-.-
2014. szept. 3. 18:29
 3/3 anonim válasza:
akkor beszéljétek meg hívd félre és mond neki hogy csak viccelődtél és hogy nem gondoltad komolyan meg hogy ne haragudjon ha ezzel megbántottad :D
2014. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!