Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a kollégiumi élet?

Nagykitty kérdése:

Milyen a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Jövőre kollégista leszek, és azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy mire számíthatok. Eddig otthon laktam, így kicsit tartok az egésztől, ezért is vagyok kíváncsi a tapasztalataitokra, hogy még is milyen a kollégiumi élet.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. szept. 5. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Gimis tanuló vagyok. :)
2014. szept. 5. 19:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két koleszban laktam eddig. Minneapolisban, ahova egyetemre jártam, azt kellemes volt és tiszta. És amikor Vlagyivosztokban dolgoztam és a kolesz volt a legolcsóbb megoldás. Hát arról regényt tudnék írni, mondjuk úgy hogy egy igazi élmény. Nagyon koleszfüggő. Itteni koleszokat nem ismerem, de szerintem nagyban függ attól, hogy az intézmény, ami alá tartozik annak mennyi pénze van a fenntartására. Meg persze a társaság sem utolsó szempont.
2014. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!