Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmát ajánlotok?

Milyen szakmát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es szakács tanuló. Most, hogy megkezdődött az év közebni gyakorlat rendes munkahelyen, renttenetesen elment tőle a kedvem. Ha elvégzem ezt a maradék másfél évet, tuti nem fogom ezt csinálni. A fizikai munkával nincs igazából bajom, ha mondjuk ilyeneket mondtok. Én az árubeszállítón gondolkodtam. Az mennyit keres kb.? Tudjátok aki mit tudom én egy dobozos teherautóval járkál pl. éttermekbe alapanyagot vinni. Ilyen helyre, hogy vesznek fel? Friss jogsival is felvesznek? De mondhattok mást is. Igazából nem is tudom mi érdekelne sajnos. Mondhattok akármit, de ne ilyen ügyvéd, doktor stb. Nektek mi a foglalkozásotok? Szeretitek, ha igen miért?

2014. szept. 6. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én cukrásznak tanulok, hasonló cipőben járok, mint te, csak én már érettségi után vagyok... Hidd el, ha jó gyakorlati helyen vagy, megtudod szeretni, a szakmát(én elsőre pocsék helyen voltam, később lett jobb).

Könnyebb lenne úgy tanácsot adni, ha leírnád, hogy miben vagy jó, mit csinálsz élvezettel.

2014. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, hegesztőn dondolkodtam még. De elvileg pocsékul keres. Árubeszállítón gondolkodok egy idelye, csak nemtudom, átlagban mennyit kapnak. Nem kamionosra gondolatm, hanem egy dobozos teherautóval, amire elég a B kategóriás jogsi. Nem is tűnik olyan nehéznek. Egésznap vezetni, megállni pl. boltok előtt, lerakni az árut, aláírni egy papírt azt csókolom. Jövőre fogom letenni a jogsit és nemtudom, hogy friss jogsival felvesznek e. Nekem nem a kemény munka vette el a kedvem a szakács szakmától, hanem ink. az emberek, úgy beszélnek ott velem mint a kutyával. Pl multkor takarítottam a hűtőkamrát, valaki be akart menni és félrelökött, hogy menny már odébb f**kalap. De nem ilyen haverilag, rendesen ideges lett, és igazából ott mindenki ilyen. Árubeszállító lenne szerintem a számomra a legjobb, csak a részleteket nemtudom, hogy hogy van ez.
2014. szept. 6. 13:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam* bocs
2014. szept. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!