Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom különös dolgokat?

Miért álmodom különös dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka érdekes álmom volt. Néztem pár kérdezőt ezzel kapcsolatban de úgy döntöttem leírom mert az enyém teljesen más. Az álmom az első találkozással kezdődött. Arcát nem láttam tisztán de még is van egy furcsa érzésem hogy egy régi fontos személy volt az életemből akivel nem úgy alakultak a dolgok ahogy azt szerettem volna. Az arcát tehát nem láttam így nem biztos hogy ő szerepelt az álomban. Az életünkből az első találkozástól kezdve minden fontosabb eseményt átéltem értem itt a első randi mikor megkérem a kezét, az esküvő, egy évforduló stb. Ezt így egy éjszakába és álomba sűrítve. Erre az érzelmi "túltengésre" az álom befejezéseként már ő (én az álomban ugyanúgy fiatalnak éreztem magam tehát azt nem tudom hogy én is öreg voltam-e vagy sem.) már öreg volt és egy hosszabb lefelé vezető lépcsőn kellett lemennünk. Az utolsó pár lépcső fok előtt megdermedt majd elhagyta a teste. Én elkaptam a hátára fektettem és orvosért kiabáltam majd meghallgattam hogy lélegzik-e. Következő jelenet már a kórházban volt ahol életben tartották, de nem volt magánál. Az orvosok közölték velem hogy egy parazita nem hagyja lekötni az ásványi anyagokat a szervezetében és érdemes minél előbb elbúcsúznom tőle. Én erre azt mondtam hogy nem akarlak elveszíteni nyúltam a keze felé de nem értem el mert addigra már felkeltem. Remélem mondanom sem kell hogy nem a legszebb reggelemet éltem meg. Az események nem úgy történtek a valóságban azzal a lánnyal mint ahogy az álmomban. Nem szeretem már őt és ő sem engem. Barátságnál több sosem volt köztünk. Tehát én úgy értékelem ezt hogy ha ő is volt ebben (mondom nem vagyok biztos benne csak valamiért az álmomban így éreztem) akkor ez egy meg nem történt lehetőség lett volna arra hogy a kapcsolatunk máshogy alakuljon. Ha pedig nem ő volt az álomban akkor mi értelme az egésznek? Nem értem de nagyon érdekes érezni azokat a dolgokat amiket nem volt még lehetőségem. Hasonló álmot nem kívánok senkinek mert elég szép érzelem és adrenalin bomba volt így reggelre. Köszönöm annak aki elolvassa és válaszol. :)

2014. szept. 6. 15:10
 1/1 Csiki521 válasza:
hm....Lehet hogy tudatalatt vonzódsz hozzá
2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!