Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a sötéttől éjszaka!?...

Félek a sötéttől éjszaka!? Mit tegyek? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt/történik.

Arról lenne szó,hogy kb. 1 hete éjszaka valamiért felkeltem és elindultam a szobába. Emlékszem erre,de az okot nem tudom megmondni. És mivel teljesen sött van aszobába, mikor "rájöttem" hogy valahol a sötétbe vagyok elkezdtem keresni egy lámpát a 3ból,de annyira nem láttam semmit és féltem,hogy kb cm-ként haladtam előre,miközen fogalmam sem volt hogy hol vagyok. Végül kb. 10-15 perc után sikersen eljutottam a kb. 2 méterre lévő villanykapcsolóig.


Azóta ügyelek arra,hogy a telefonom este mellettem legyen. 3 nappal ezelőtt este,már csak arra emlékeze hogy állok valahol szobában,mert a sötéttől nem tudtam hogy hol vagyok,de a telefonott volt a kezembe,így kb. 2 perc múlva megnyomtam és a világításával újra minden okés lett.


Tegnap mikor sikerült elaludnom, rá pár óra múlva megébredtem,és hát nem is tudom: tudtam hogy fekszek az ágyon,de mégsem tudtam hogy hol vagyok,és nagyon nagyon bepánikoltam,szite már sírtam,mire megtaláltam a telefont magam mellett és kiderült hogy kb. fél métert lejjebb csúsztam azágyon.


Most ott tartok,hogy tegnap hajnal 3-ig voltam fennt,mert nem mertem elaludni, csak mikor műr nagyonnagyon nem bírtam.


Most jelenleg ég a kislámpa mellettem és vettem vilűgítóskrkötőt,hogy valamennyire tudjam koordinálni magam,ha megint elvesztem a helyzetet.



MIÉRT VAN EZ? Mit csináljak??!!

(Ha számít,a tesómmal ketten vagyunk albárletben,ő a másik szobába alszik).



17.L



2014. szept. 7. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A stresszt nemhiszem,mert máskor is megvoltak azok a problémáim,amik most is. ( Suliváltás, rosszabb sport-teljesítmény stb.)
2014. szept. 7. 21:37
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak vicc?
2014. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan ki éjjeli fényt, legalábbis azt hiszem, így hívják. Be kell dugni a konnektorba és halvány kék fénnyel világít. Egy kis derengést ad, de annyira halvány, hogy nem hiszem, hogy a másik szobában levő tesódat annyira zavarná, de ahhoz elég, hogy azért láss valamit a szobában.
2014. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem,nem vicc és hidd el nekem sem kellemes.


Idén júliusban költöztünk ebbe az albérletbe,azóta nem volt semmi ilyen,ez azért szinte 2 hónap,úgyhogy szerintem nem az ágy helyzetével van gond.

2014. szept. 7. 21:41
 15/18 anonim ***** válasza:

én is sokáig (évekig) féltem a sötétben. két éve elköltöztem valahova, és azóta nincsen semmi bajom.

de a lényeg: nem szabad lámpával aludni, mert nem fog melatonin termelődni a szervezetedben (google).

javaslat: ne ereszd le a redőnyt, hanem vegyél éjszakai szemmaszkot, amit bármikor levehetsz, ha rádjön a félelem.

2014. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen kis éjszakai lámpa, nagyon hasznos :)
2014. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha radiesztéziás sugárzás okozza a gondodat, az nem feltétlenül jelentkezik azonnal!Sőt, vannak "tünetek", amik csak huzamosabb idő eltelte után jelentkeznek, de ezek igen súlyosak is lehetnek, pl különféle súlyos megbetegedés is lehet a következménye, ha hosszú időn át alszol negatív sugárzásban.

Van olyan is, ami nem okoz betegséget, azonban hasonló kellemetlenséget ahhoz, amit leírtál.Éjszakai mászkálás és egyéb furcsa tapasztalatok...

Július óta laktok itt, az még nem sok idő.

2014. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is alvajárásnak tűnik. Ha nem javul a helyzet, lehet, hogy el kéne menni orvoshoz.

Egyébként meg sólámpa vagy éjjeli fényjelző. Ezeknek olyan kicsi a fénye, hogy nem látszik át a másik szobába. Ha meg mégis, azt kibírja a tesód. A te félelmed most fontosabb, és neki kell alkalmazkodni.

Egyébként mindjárt 30 éves leszek, és időnként én is félek a sötétben. Nem ciki vagy ilyenek, sok emberrel megesik.

A csukott szemmel tapogatózás jó ötlet, ha bepánikolnál, így könnyebb tájékozódni (és azt képzelheted, hogy egyébként világos van, csak azért nem látsz semmit, mert csukva van a szemed).

2014. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!