Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Martina Stoesselnek spanyol...

Martina Stoesselnek spanyol vagy olasz az anyanyelve?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig keverem kettőt és neten sem taáltam semmit!Nem tudja valaki?

2014. szept. 9. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Spanyol
2014. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mama és papa argentin. Ez alapján alighanem spanyol.
2014. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. szept. 12. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ha olasz, ha spanyol, akkor is értik egymást.
2014. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemzetsége argentin.

Nyelve spanyol. Ezenkívül tud olaszul (nem tudom, mennyit) és angolul is énekelt már a 3.évadban.

2014. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó hogy lepontoztok nagytudásuak! Akármelyik új-latin nyelvet beszélő egyén megérti a többi új-latin nyelvet, ha spanyol az anyanyelve akkor jó hogy tud olaszul. Nekem román az anyanyelven és mégis bármelyik új-latinnal elbeszélgetek órákat és ők is velem. Az angol meg nekünk új.latinoknak nagyon könnyű nyelv, hamar megtanuljuk, erről ennyit. Nembaj, hülyék vagytok, pontozzatok le... hajrá!...
2014. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Higgadj már le létszives!egy ártatlan kérdésből ekkora ügyet csinálni kevés ,,ember"tud!szóval ha valami nem tetszik inkább ne írj semmit
2014. nov. 15. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!