Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni Dancsó...

Mit érdemes tudni Dancsó Péterről? Pl mikor született meg ilyenek

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 13:55
 1/7 anonim válasza:
24%
hogy qrva nagy ripacs
2014. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Én annyit tudok ról, ahogy itt sok kérdés szól róla. Pedig egy sem kellene. Egy nagy nulla.
2014. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem egyátalán nem nulla, kíváncsi vagyok te ki vagy egy no name aki irigy rá...pfff meg attól függetlenül lehet h nem szeretem de kíváncsi vagyok arra mikor született meg egyebek...
2014. szept. 19. 18:22
 4/7 // válasza:
91%

Egyatalan nem nulla te b u z i

en birom a hulyesegeit.

csak irigy vagy ra!!

2014. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szívesen alapítanék vele egy filmklubot xd

Helyes srác, karizmatikus, vicces... ezek itt előttem azért nem bírják biztos mert ktitizálta az egyik kedvenc filmjüket.

2014. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó Péter egy "fulmkritikus" és aki nem értékeli kreativitását az ne nézze és ne is szidja!
2014. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ebben az évben 28 éves (lesz vagy volt, ezt nem tudom), van két diplomája, filmkritikus, emellett dolgozik is, videózással foglalkozik, csinál timelaps-eket is, van két youtube csatornája, van egy "Ki vagyok?" című videója, abból többet is megtudhatsz róla.
2015. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!