Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Személyiség jogok sértéséért...

Személyiség jogok sértéséért milyen büntetés várható ha feljelentenek?

Figyelt kérdés
Beleléptem az apám facebookjába és megtaláltam, hogy szeretője van, válnak és most azzal fenyeget az apám, hogy feljelent amiért beléptem. 16/F
2014. szept. 19. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennek a személyiségi jogokhoz nem sok köze van.


2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről


423. § (1) Aki

a) információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad,

[...]

vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2014. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nincs már Mónika-show:

"... Há' de MÓÓÓNIKA ez a szemét belépött a fészbúkomba engedély nékű,..."

2014. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát jó lehet rajta mosolyogni meg szórakozni csak elég gáz, hogy a saját apám utál meg úgy viselkedik mint valami utolsó tetves ci...ny.:)
2014. szept. 21. 01:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így beszélsz az apádról, akkor abszolut meg is érdemled.
2014. szept. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem ha te is ezt néznéd és hallgatnád akkor lehet te is így beszélnél róla...évek óta nézem, hogy iszik elhord mindennek engem is meg anyát is és a végén kiderül, hogy neki vagy 2 k*rvája is és neki áll feljebb nem hinném, hogy annyira tisztelnem kellene, mert senkinek nem kívánom, hogy ilyen apja legyen mint nekem.
2014. szept. 21. 15:15
 6/7 anonim válasza:
16 éves vagy, elvileg nem... mellesleg nem ő kért meg rá, hogy lépj be megnézni valamit? :D
2014. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell reklámozni hogyan tudtál belépni, na meg azt sem honnan tudod ,amit tudsz. Otthagyta megnyitva véletlenül megláttad, nem lehet úgyse bizonyítani az ellenkezőjét.
2016. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!