Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Elviseljem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Elviseljem neki?

Figyelt kérdés

A párom telójában rengeteg képet találtam a volt barátnőjéről ( Aki azóta már házas).Az egyik egy durván smárolós.Mikor megláttam kisírtam a lelkemet.Ő erre annyit mondott hogy ne haragudjak és ne sírjak.De nem törölte ki a képeket.

A fészén már régen törölte a smárolós képeket,csupán 1 ölelkezős képük van fent.


2014. máj. 7. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérted hogy törölje? Ha nem akkor nincs jogod haragudni. Ha igen és nem tette meg akkor szakíts.
2014. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom magától értetődő lenne hogy törölje,én nem tudnám megkérni rá.Ha magától nem törli,akkor szerintem felesleges megkérni is rá.
2014. máj. 7. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne magától értetődő? Neked nem volt előző szerelmed? Ha volt akkor tudnád hogy soha nem felejted el az előzőket és ha elásod akkor csak rosszabb.

Egyáltalán hanyagol téged vagy tesz bármit amivel megbántana ezeken a hülye képeken kívül?

2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A képeken kívül semmi mással nem bánt.Nekem is voltak már más szerelmeim,de nincs egyiknek se a képe a telóban.Sokat töröltem.Egy-két képet kinyomtattam és a fiókom mélyére tettem,kedves emlékként.
2014. máj. 7. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom: Kérd meg rá, ha nem teszed meg akkor ne nyavalyogj.
2014. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
64%
Fogadd el hogy az a másik lány volt élete szerelme és ne nyaggasd ilyen butaságokkal. Ha most veled van akkor biztos téged is szeret. Ha már az a másik lány nem lehetett az övé akkor is jár neki a boldogság. Ezt most veled próbálja meg. Talán később téged is fog annyira szeretni mint az a másik lányt. Talán még jobban is... De az emlékeivel ne menj szembe azzal csak távolabb lököd magadtól.
2014. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt azért el kell fogadni, hogy egy embernek több kapcsolata is van. Az hogy egy ilyen kapcsolat esetleg véget ér, az nem azt jelenti, hogy az az idő elveszíti az értékét. Simán lehet, hogy olyan tulajdonságokat hord a mai napig, amit az exével együtt töltött idő alatt szerzett. Gondolom ezek a képek fontosak neki, hiszen egy időben ez a kapcsolat volt neki a legfontosabb. Most a tiéd az, ne gondold, hogy néhány megtartott régi kép miatt Te nem jelentesz annyit neki, mint az exe. Mérlegelni kell.
2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudjatok, de azért durva egy kicsit, ha még mindig ott virítanak a képek róla, amikor már mással van együtt. Igenis bántó és én is elvárom, hogy ne akasztgassa ki a szoba falára sem a volt nőjéről vagy a közös képeiket. Ha emlék, akkor tegye el mélyebbre legalább, dugja el valahova vagy tudom is én. De ha a telefonjában van, nekem az azt jelentené, hogy nagyon nincs rajta túl. Na meg ha a facebookon még mindig ott lenne, akkor elküldtem volna a fenébe. Ki szeretne mindig szembesülni azzal, hogy a párjának volt az xy személy, hát mindjárt az jut eszébe róla az embernek, hogy na azzal ugyan azt csinálta mint velem és még mindig ott van az agyában neki. Mindenkinek van előélete hogyne, de ha az a múlt, akkor legyen múlt...


Én a helyedben nagyon kiakadtam volna! Tudod miért? Bocsánatot kért, elismerte hogy elcseszte, csak éppen cseszi kitörölni! Szerintem elég ok a kiakadásra...

2014. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az volt élete szerelme, akkor sírjon utána egyedül. Okádék hozzáállás az, hogy a férfiak szerint nekik JÁR az új pi.na, akinek feladata odatartani amíg elfelejtik a régit. Ha nem nyitott minden téren valaki az új kapcsolatra, akkor maradjon egyedül, de semmilyen formában nem tolerálható az, ha valaki a jelenlegi párját folyamatosan megalázza, sárba tiporja azzal hogy az orra alá lengeti a múltját.
2014. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki, és mikor lengete alá a múltját kinek?
2014. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!