Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek földönkív...

Szerintetek léteznek földönkívüliek? Hisztek benne?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy újabb videót, amin szerintem egy űrhajó látszik. Lehet hogy hülyének fogtok nézni, de már én is láttam, se beszívva, se berúgva nem voltam.... Szerintetek ezek fognak támadni is? Vagy miért jelennek meg mindig?

Kérem aki hülyének néz meg beszólogatni akar az kíméljen. Halál komolyan kérdezem, és tökre be vagyok szarva néha hogy mi lesz?!


2014. okt. 1. 17:44
1 2
 11/16 Nojcsiii válasza:
Szerintem is léteznek
2014. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nojcsiii válasza:
Én hiszek neked mert éjfélkörül én is láttam valamit és tuti ,hogy nem repülő volt mer fekete volt és nagyon gyors olyan volt ,mint a fullőcsillag feketében
2014. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Nojcsiii válasza:
fullócsillag
2014. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
szerintem aki azt mondja hogy nincsenek az nem normális.Miért ne lehetne más élet a földön kívül is?Biztos a sok hívő meg van győződve arról hogy mi vagyunk a középpont mert isten minekt teremtett.És van aki ezektet el is hiszi.100% hogy a földön kívül is van élet!
2015. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Semmii válasza:
Foldonkivulire 99% esely van hogy letezik, istenre joval kevesebb kb 1%, csak hogy kepben legyen mindenki. Ez amugy nem kitalalt szamitas hanem tudomanyosan eloallitott..... Duhongo keresztenyeket nem kerek majd
2016. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én irtam neked a privátot,egyszer kinn mentem a suliba és nagy fényesség lett felnéztem az égre és ot volt egy fényes suhanó valami,meg több ufos dolog történt már,irj nekem a cínre amit orivátba megirtam
2018. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!