Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez képest 13,7 milliárd...

Mihez képest 13,7 milliárd éves a világegyetem?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy az ősrobbanáshoz képest.DE előtte is kellett lennie valaminek amit mi nem ismerünk.Az az ismeretlen a semmi.DE amikor a semmi nem létezett akkor is létezett valami csak nem az anyag.Az ősrobbanás előtti időszak mennyi idős?Remélem értitek mit akarok mondani! :D

2014. okt. 5. 12:31
 1/2 anonim válasza:
Én is sokszor toprengek ilyeneken ,de erre nincs konkrét válasz .En is ugy gondolom ,hogy valaminek mindig kellett lennie , de ha ezt vezetgessuk visszafelé akkor elkene jutnunk a semmihez viszont az emberi agy nem képes feldolgozni a semmi fogalmát nagyon soman bele őrültek ebbe sokat lehez kattogni ,de szerintem erre 100% os válasz soha nem lesz . Az ősrobbanás is csak egy elképzelés azt se tudják alatamasztani mivel annyira keveset tudunk az univerzumrol ezt az is bizonyítja ,hogy rengetegszer érik meglepetések a kutatókat . Rengeteget tudnék erről beszélni . Ha gondolod irj privit.
2014. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor is léteznie kellett az anyagnak, max más formában, amit nem ismerünk. Semmiből ugye nem lehet semmi.
2014. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!