Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó megérzés vagy véletlen...

Jó megérzés vagy véletlen egybeesés (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval, ez kicsit hosszú lesz. Már régebben is észrevettem hogy előre megérzem ha pl lefagy a számítógép vagy egy program. Vagy ha IPad-en meg van nyitva a mail, és hozzáérek a hátuljához/oldalához (NEM a képernyőhez!) azonnal kilép, 10-ből 5-6 esetben, pedig amúgy nem csinálna ilyet.

Egyszer vettünk egy androidos tabletet, sokat fagyott le, de csak ha az én kezemben volt. Illetve egyik délután nyúltam felé hogy bekapcsolom, és kb 5 cm-re volt a kezem amikor felvillant a képernyő. Csak el volt altatva, de nem jött semmi értesítés vagy akármi ami ilyet okozna. Aztán ezt még egy jópárszor megcsináltam. Ha kikapcsoltam és elindítottam, néha lefagyott, és ezt már akkor meg tudtam mondani amikor megnyomtam a gombot. Most már egyébként senkinek nem kapcsol be, szervizben se tudták megjavítani.

Az osztálytársam a buszon ülve odaadta a telefonját hogy fogjam meg egy kicsit, amíg megigazítja a táskáját, és rögtön lefagyott.

Most windows 7 laptopom van, egyelőre csak néhány disk error és kisebb hibák akadnak, meg egy ideig nem működött a tapipad görgetője és a hangszabályzó de rekord ideig bírja... Az előző tulajdonosnak persze semmi baja sem volt vele.


A másik érdekes, hogy az egyszerű online játékokban mint pl Valley of Unicorns, ha kapok valami random item-et, azt is megérzem xD Bejön az oldal és már tudom hogy ott van az alján.


Nagyrészt "számítógépes" és elektronikai dolgokkal van ez, de akár emberekkel kapcsolatban is vannak megérzéseim, ha felelek vagy felszólít a tanár kivétel nélkül mindig tudom minimum 5 másodperccel előtte, úgy hogy közben felé se nézek, és úgy is hogy ugyanannyi jegyem van mint a többieknek.


Veletek voltak már ilyenek?



2014. okt. 7. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!