Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kollégium+Anorexia! Ilyenkor...

Rékus_2000 kérdése:

Kollégium+Anorexia! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt egy értelmes kérdést kellene feltenni.
2014. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Folyton próbálnak tömni..már nm bírom..mit tegyek?
2014. okt. 10. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval akkor te sovány vagy, és a többiek meg nem hagynak békén, és folyton próbálnak "segíteni"?
2014. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen
2014. okt. 11. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez kellemetlen. Igazából megoldást én se találtam rá, vagy azt mondtam, hogy hagyjanak békén és elmentem, vagy még annyit se, és elmentem kb. De egy idő után leszálltak rólam. Bár szerintem annyira nem szálltak rám, mint rád. Az a baj, hogy ahogy én észrevettem, hiába mondom nekik, hogy hagyjanak békén, nem vagyok már éhes, nincs kedvem enni, ne állandóan ezzel foglalkozzanak már, meg ilyenek, ők ennek ellenére úgy érzik, hogy nekik van igazuk. És ha tehetnék, akkor lenyomnák a torkomon azt a falatot, amivel be is hányok, és így rosszabb, mint ha nem ettem volna, és még így is nekik van igazuk, mert ők jobban tudják, hogy én mennyire vagyok éhes...
2014. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!