Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha eBay-en átvertek?

Mit tegyek, ha eBay-en átvertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék nemsokára venni egy telefont(iPhone 4).eBay-en nézelődtem és viszonylagosan jó árakban vannak,természetesen szépen körül néztem megnéztem imei-t leellenőriztem és szinte mindeggyiknél stimmelt...Ez mind szép és jó,de mi van akkor ha tegyük fel klónt küld el?Vagy valami olyan dolgot,ami nem a hírdetésbe volt?Vagy egyáltalán nem küld el semmit?Illetve előre kell utalni?Olyan lehetsőgés nincsen,hogy postai utánvétellel...(Aki nem tudná az az,hogy a Postás előtt fizeted szépen a csomagra írt összeget,illetve esetlegesen a postai díjat)
2014. okt. 14. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne vásárolj ott.
2014. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bő beszédű vagy...
2014. okt. 14. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, mert a kérdésed és magyarázatod között eltérés van. Utóbbi meg csupa lényegtelen dolgot tartalmaz.

A kérdésből azt olvassa ki az ember, hogy megtörtént az átverés, de semmit nem írsz róla.


Az ebay-en nagyon jó támpontot ad az eladó (és vevő!) értékelése. Ha nem akarsz csalódni, akkor olyan személytől vásárolj, akinek már nagyon sok eladása volt, s magasra értékelték a vevők.

2014. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk ragugliznal az "ebay hasznalat"-ra es elolvasnad, hogy hogyan kell hasznalni az eBayt es mi az a paypal (rajonnel miert rohog ki mindenki, amikor eBayen postai utanvettel akarsz vasarolni), minden kerdesedre valaszt kapnal.... elhiszem, hogy nem tudod es azert kerdezed itt, de olyasmit kerdezel, amit mar masok, sokkal szebben es erthetobben leirtak, mint amit mi itt a gyikon par mondatba belesuritunk.


Segitek, jo?

Ezeket tessek szepen/ugyesen atolvasni. Ha ezek utan meg mindig van kerdesed, hogy kitol vasarolj ajfont es hogyan fizess es mit tegyel ha atvernek, akkor kerdezz ujra es valaszolunk.



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Oh, es a legfontosabb, ugyanis a csabito olcsosag legtobbszor itt bukik meg:

[link]

2014. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!