Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy lehessek emo?

Figyelt kérdés

Nem nagy dolgokra gondoltam: tornacipő, farmer, fekete póló, szegecses karkötő, kicsit tupírozott haj kb ennyi lenne az öltözékem.

De apukám, ha meghallja, hogy emo rögtön egy agyon pirszingelt vagdosós b*zit képzel el.


(Lány vagyok)



2014. okt. 14. 22:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sehogy. Én is eleinte el akartam mondani, de kiröhögtek, amint meghallották az emo szót, most meg már az vagyok és konkrétan csak azt tették, amit tenni tudtak, elfogadták, hogy ilyen vagyok (bár mondjuk a szüleim kifejezetten elfogadóak és ők maguk rockkerek, bár titkolják :)). Nem kell minden apró mozzanatot tisztázni velük, nem hülyék(valószínüleg), majd észre veszik, hogy egy kicsit változott a stílusod, így kívülről belülről önmagad vagy.
2014. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!