Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 50 óra közmunka ledolgozása...

50 óra közmunka ledolgozása fotózással?

Figyelt kérdés
Az iskolaban ugyebar kotelezo vegezni 50 ora kozmunkat. Erdekelne, hogy van e olyan alapitvany/szervezet, ahol ezt ledolgozhatnam oly modon, hogy fotozok a rendezvenyeiken, vagy akarmit. Gondolok itt a Noe allatotthonra, vagy barmilyen allatotthonra.

2014. okt. 19. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez maguktól a szervezetektől függ, akiknél a közmunkát le lehet tölteni, illetve a szabályozástól, hogy mit engednek nekik és mit nem.


Szerintem viszont ennek a fajta közmunkának az a célja, hogy érdemi segítő munkát végezzenek a fiatalok, tevékenyen részt vegyenek a szervezetek segítő munkájában és ezzel ténylegesen segítsék a szervezet munkáját, illetve közelebbről megismerjék azokat a rászorulókat, akiknek a szervezet segít és szociálisan érzékenyebbé, empatikusabbá váljanak.

Én (gyakorló fotósként is) úgy gondolom, hogy ha fotósként dolgozod le a közmunkát, azzal ugyan többet teszel és közelebb kerülsz a szervezet munkájához, mintha ezt sem tennéd, de a fényképezőgép eltávolít az eseményektől, valamennyire kívülállóvá tesz ezekben a helyzetekben és nem ugyanúgy éled meg őket, mintha ténylegesen résztveszel bennük. Szóval szerintem a kezdeményezés céljával jobban egyezik, ha nem fotósként csinálod.

2014. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pömpő válasza:
Szerintem próbáld meg, természetesen a szervezet ügyintézőjével kell megbeszélned. Egyet kell értenem az előttem szólóval, hogy a gép kívülálóvá tesz. Család barátjának volt (viszonylag) felszabadult és vidám temetése de azon kaptam magamat, hogy a rokonak az urna a szóródó hamvak a kompozíciót alkotják és teljesen kívüláló vagyok. Másrászről a KÖSZI egy szopás csináld ahogy tudod.
2014. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz csak a fotózáshoz? (ha ragaszkodsz)

Egyszerűen jelentkezel önkéntesként egy állatmenhelyen (pl. a Noé-nál), kimész, sétálsz a kutyákkal, szeretgeted, tanítgatod őket, stb., közben meg még mindig fotózhatsz, sőt, sok állatmenhely örül a fotózásnak (azért előre egyeztesd le!). A fotóiddal aztán segíthetsz a hírdetésben (ezt is egyeztesd le!) mert annál nagyobb az esélye egy-egy kutyinak, hogy gazdira találjon.:)

2014. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert ragaszkodok a fotozashoz mert imadom. De persze melle setaltatnek kutyat is :)
2014. nov. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!