Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szórakoznék, társasági életet...

Szórakoznék, társasági életet élnék hétvégén. De hogyan is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék eljárkálni hétvégente, élvezni az életet a monoton hétköznapok után.

Sajnos a bnőim nagyon nyomik, ha lehet így kifejezni magam csúnya szóval. Nem hajlandóak bulizni járni. De ezt komolyan, szó szerint kell érteni. Semmi! Régen sulis korszakban jól elvoltam velük,de már nem az otthonülésre vágyom...de ők még mindig csak erre! (Lehet én rontottam el iskolás koromban a bnő választást? Lehet akkor bulizós lányokkal kellett volna lógnom és most lenne kivel járkálni. :/ )

Néha-néha, tesómmal ki tudok menni bulizni szombat este, de ez is ritkán fordul elő,mivel ő is inkább elvan a barátnőjével kettecskén.

Munkatársaim javarészt idős nénik és bácsik.

Szeretnék szórakozni járni!! Ismerkedni!! :) De,ha nincs a baráti körömből olyan,aki erre vevő lenne, úgy nagyon nehéz találni egy állandó partnert az elmászkálásokra.


Hogy és hol találhatnék olyan személyt,aki szívesen járna el szórakozni vagy csak kimozdulni a hétvégéken? :)

Esetleg,ha itt van vki hasonló helyzetben és lenne kedve, az írjon privát és ott mesélek magamról.



2014. okt. 24. 14:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!