Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha el szeretnék vonulni a hétköznapi világból, mikor nagykorú leszek?

Figyelt kérdés

Mondjuk Magyarországon, külföldön mik a lehetőségeim. Pl.: milyen szerzetesrendeket tudtok, vagy helyeket, ahol remeteként lehet élni, akár nőként is?

17/l



2014. nov. 4. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagy fiatal ilyen döntést meghozni? Meg ez kissé elrugaszkodás a valóságtól... szerzetesrend, remegetés...

Mi miatt akarsz ilyeneket 17 évesen, az a kérdés.

2014. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Szia! Én is sokszor töprengtem ezen, de jó volna egyedül, távol mindentől. De ha belegondolsz...Nem szeretnél saját családot? Férjet? Gyereket vagy akár gyerekeket? Nem szeretnél boldogan élni? Én azt nem hiszem el, hogy egy ember lehet boldog egyedül, szó szerint egyedül, magára utalva. Az ember társas lény, még ha nem is mindig van ráutalva más emberekre, de nem hinném, hogy sok ember lenne képes saját magára utalva, teljesen egyedül élni élete végééig úgy, hogy épelméjű maradna.

SZERINTEM!!

2014. nov. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a térítést, de remélem nem hiszitek azt, hogy ezeket a kérdéseket nem gondoltam át. Továbbra is várom a válaszokat, ami a lehetőségeimet illeti :)
2014. nov. 5. 15:05
 4/5 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz azért :)
2014. nov. 5. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát..ha komolyan gondoltad, akkor szerintem érdeklődj egyháznál. Biztos többet tudnak segíteni! :)
2014. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!