Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acélbetétes Bakancs! Tudnátok...

Acélbetétes Bakancs! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nah szoval annyi lenne hogy Miskolcon keresék valahol egy üzletet, ahol lehet kapni Acélbetétű Bakancsot, NŐI-t,36-37méretben,! 10 sorosat! Feketét, olcsón (15. 000 max) segitsetek sürgös lenne

2014. nov. 5. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem a könyvesbolt mellett van. Oda nem akarnál bemenni, hogy megtanulj magyarul?


Mi olyan állati sürgős egy bakancson? Építkezésen fogsz dolgozni, s ráeshet a lábikódra egy nehéz magyar nyelvkönyv?

2014. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkavédelmi szaküzletben kapsz :'D
2014. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Figyu, normális kérdésre, normális választ szeretnék, köszönöm.

és nem rátok tartozik hogy mire használom a cipőt..

2015. aug. 6. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Ha tavaly november óta ide sem szagoltál, akkor tényleg sürgős lehet.

2. Ha tavaly november óta nem érkezett neked tetsző válasz, annak nem mi vagyunk az okai.

2015. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen-igen, tudom hogy tavaly november óta nem jártam itt, valószínüleg azért mert találtam, ha nem is itt a "válaszoloktól" de már megvan.
2016. jan. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!