Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha magantanulo...

Fabó kitti kérdése:

Mit tegyek ha magantanulo szeretnek lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Engem anyukám 7eve elhagyott en apukamat 11 hónapja ott hagytam mind a ketten alkoholistak , en 11 hónapja elek együtt a párommal nalluk sem a legjobb külön tudnának menni, van munkahelyem meg neki is, de van egy kis gond mivel szeptember után novemberbe 13-án töltöm be a 18-at ezért en tanköteles vagyok de se az idegrendszerem se a paromme nem bírja ami itt megy es ha a kapcsolatunk tönkre megy en az utcára kerulok . mit tegyek, megengedik hogy magantanulo legyek vagy kihez forduljak hogy aki tud nekem segíteni? nagyon hálás lennek ha valaki segítene a pocsék eletemen ezzen mulik vagy bukik hogy fel e tudok alni a padlorol előre is Köszönöm


2014. nov. 6. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen helyzetben engedélyezik... de amúgy csak komoly okkal lehet az ember magántanuló, pl ha tartós beteg. vagy beszélj az igazgatóval, vagy írj kérvényt, amiben kifejted az okát, amiért magántanuló akarsz lenni.
2014. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!