Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giovanni1984 kérdése:

Nem tudom eldönteni kit szeretek. Hasonló cipőben jártatok már?

Figyelt kérdés
Kedves fórumozók.Remélem akad itt olyan aki ilyen vagy hasonló helyzetben van vagy volt mint én.A történet a következő röviden.Van egy feleségem akivel 7 évet töltöttem el.Nagyon vegyes kapcsolat volt.Sok szép dolog is volt meg nagyon sok rosz is.Van egy közös fiunk és egy közös lakásunk.Én 2.5 hónapja külön költöztem mert nem bírtam már tovább a balhékat otthon.Közben beadta a váló keresetet is a feleségem.Első tárgyaláson túl vagyunk már és várjuk a folytatást.Én a külön költözésemkor megismertem egy lányt akivel azóta is együtt vagyunk.Nagyon megszerettem.Még talán szerelmes is voltam belé egy ideig.De néha úgy érzem nem ő kell nekem.Olyan hisztijei vannak és olyan tulajdonságai amik néha kiábrándítanak belőle és úgy érzem ettől még a feleségem is elviselhetőbb volt.Az új lány külsőre sokkal szebb mint a feleségem és fiatalabb is.A feleségem 30 éves,164cm,55 kg jó az alakja de iszonyat kicsi a melle.Na meg sajnos dohányzik mostanság keményen és a fogai sem makulátlanok.Az új lány 21 éves 162cm,61 kg és elég cicis is.És nagyon ápolt.Külsőre tökéletesen megfelel minden igényemnek.De amint már említettem hisztis és nagyon bunkón és duzzogóan viselkedik velem néha.Minden kis apró dolgon idegbeteg lesz.Főzni nem igazán tud még semmit.Sokat cívódok vele mert nem azt szereti filmekben amit én.Lekritizálja ami nekem tetszik.Nekem kell minden reggel kikönyörögnöm az ágyból mert 10 óráig se kelne fel.Állítólag én vagyok az a pasi az életében akit eddig a világon legjobban szeret.De az az elve hogy ő senkitől semmiért nem kér elnézést vagy bocsánatot.Ha engem is megbánt akkor sem.Legutolsó affér az volt hogy nem is igazán volt kedvem szexelni de belementem és hát kivételesen hamarabb mertem elmenni mint ő.Erre teljesen megalázott.Elkezdett dúlni fúlni sóhajtozni és szinte lelökdösött magáról.Aztán meg puffogva hátat fordított azt aludt.Ekkor telt be a pohár és 3 napig nem is hívtam.Közben gondolkodtam hogy akármennyire is sokat veszekedtem a feleségemmel ő soha nem tett volna ilyet velem.Ő max azért veszekedett mert nem volt kedvem vele szexelni.Nagyon sokszor előfordul hogy éjjel álmatlanul forgolódok az új lány melett és a feleségem jár a fejemben.Mikor esetleg nem nálam alszik a csajom akkor a feleségemmel és a gyerekekkel közös képeket nézegetem és a sírás elkap mert hiányoznak.A feleségem az elköltözésem óta utál és szinte egy békés szót nem akar velem beszélni.A találkozásaink vitába torkollanak 5 perc után.Álítólag van valami pasija is már de tán nem tette olyan nyilvánossá a kilétét mint én a csajomét.Nagyon erősen gondolkodtam már rajta hogy haza szeretnék költözni az albérletből a feleségem mellé mert szeretnék a közelében lenni és a gyerekemet minden nap látni.Meg kicsit féltékeny is vagyok.Szeretném vissza kapni a feleségem mert rájöttem akármilyen rosz is volt az a 7 év vele legbelül még mindíg szeretek benne valamit.De közben itt az új csaj is amiben szintén akad pár olyan jó tulajdonság amit szeretek és a feleségemből hiányzik.Ha haza költözöm biztos hogy nem hordhatom fel a csajt a közös lakásba és ő is szakítana velem mert nem tudná elviselni hogy a feleségemmel éljek egy fedél alatt. feleségem meg nem viselné el hogy felvigyem a csajt.Na meg esélytelen lenne hogy őt vissza kapjam és helyre hozzam a házasságom.Valahogy bizonytalan lettem és nem biztos hogy el akarok válni tőle.Nem értem ezt az egészet és magamat sem.Valakinek van valami jó ötlete mi lenne a jó döntés???
2011. jún. 30. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy harmadikat.
2011. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen nagyon sokxor:(
2011. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, vissza akarod kapni a feleségedet. Hiszen ő a gyermeked édesanyja. Ez a "csajod" újat jelent neked, de ahogyan írtál róla, úgy tűnik nekem, h nem igazán hozzád való és ezt te is érzed. Először is döntsd el, kit szeretnél. A "csajodat", aki fiatalabb nálad és ki tudja, még kiélné magát, vagy a feleségedet, akinek - mint mondtad - bajod van a testével. Ha a "csajod" mellett döntesz, őt nem lesz nehéz megtartanod, bár mint mondtad, nem tökéletes a szexuális életetek, ha pedig a feleséget mellett döntesz ott a hátrány, hogy neki is barátja van és te hagytad ott őt. Viszont te vagy a gyerek apja, ez előny. A legegyszerűbb, ha megbeszéled vele ezt az egész dolgot. De mondom, igazából először el kell döntened, kit is akarsz igazán. A kettő együtt nem megy.
2011. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nah hét végig olvastam de szerintem van egy gyereked egy feleséged azért házasodtatok össze mert szerettétek egymást és azért lett a baba is!! Ez az uj b.nöd csak menekülés hogy legyen v-ki de ha szereted rájuk gondolsz most jajj istenem nem lehet mindenkinek nagy melle.. Ha 7 évig együtt vagytok ne a mellét nézd nem ezért vetted el feleségül szakits a b.nöddel és elöször irj a feleségednek egy leveelt amibe bocsánatot kérsz hogy megfutamodtál leirod hogy megbántad és ez az idö mig külön voltatok felnyitotta a szemedethogy neked csak ök a fontosak és te nem akarod elvesziteni öket! Majd megenyhül de ne add fel !!! Harcolj az életedért ezzel a lánnyal sose leszel boldog..

Remélem tudtam segiteni

19/L

2011. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó hozzászóló.Nekem is pont a levél írás jutott eszembe multkor.És neki is álltam megírni.Sikerült is vagy 7 A4 oldalon leírnom amit érzek.De nem egyszerű a dolog.Eszembe jut mi van ha mégsem akar majd kibékülni velem??? És nála tényleg végleges a válási szándék és esetleg az új pasijával már túl mély a viszonya??? Viszont most pont ott tartok hogy az új lánnyal is nagyon jóban vagyok.Most nincs semmi komolyabb zűr vele.De valahogy mégis hiányolom belőle a felnőtti komolyságot.Nem volna könnyű döntés őt sem elküldeni mert megszerettem.Nem tudok dönteni.
2011. júl. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!