Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetnék különbséget?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék különbséget? Hogyan tudom eldönteni, hogy valakit valóban igazán szeretek vagy csak kötődöm hozzá?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mit jelent az, kötődni valakihez?

Úgy érzem szeretek valakit, hiába mert ő nem szeret, de ez az érzés már 4 hónapja tart, és sok helyen olvastam, hogy talán ez csak kötődés. Azonban megpróbáltam más pasikkal elfelejteni, de egyáltalán nem sikerült, sőt rájöttem, hogy még annál is jobban szeretem, mint gondolni mertem volna.


2010. júl. 18. 17:48
 1/5 Lyon ***** válasza:
Ez nagyon jó kérdés!!!! De ha kipróbáltad már mással és nem sikerül elfelejteni, akkor ez szerelem!!!!!
2010. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ez most félig jó, félig nem...Szeretem, de nem lehet az enyém...=((
2010. júl. 18. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Kötődés semmi féle képpen nem lehet mivel azt általában akor szoktuk érezni ha huzamosabb ideig vagyunk együtt valakivel akibe szerelmesek vagyunk. És az alakulhat át szeretetté majd kötődéssé.Ez nem feltétlen rossz dolog ez az élet rendje.

A te eseted az olyan féle hogy szerelmes vgay valakibe akit nem kaphatsz meg. Vagyis te ezt gondolod. Pedig szerintem csak nagyon nagyon tetszik. Na nem jársz valakivel és nem ismered meg kívül belül tökéletesen addig nme mondhatod hogy szereted. Ez olyaséfe lehet talán nálad mint hogy valaki szerelmes brad pitt-be pedig sosem találkozott vele és nem tudja milyen ember is valójában. talán csak rajongás. Nem tudom pontosan mert a kérdés nem tartalmas mindféle információt. Válaszd ki amelyik rád illik és álmodozz róla tovább de éld az életed és szerezz hús vér fiút aki ugyanúgy kíván téged mint te őt :) SOK SIKERT.

2010. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jártam a sráccal, de vége lett, mert akkor még nem szerettem, csak mikor más késő volt, jöttem rá mit érzek. Úgyhogy nem Brad Pittről álmodozok.
2010. júl. 31. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy benne látsz egy stabil pontot az életedben.

Hasonlit hozzád hasonló dolgokat szeret, ugyanolyan dolgokat éltek át, hasonló a személyisége.... és ezért úgy gondolod hogy ő tökéletes pár lenne, de ez persze nem elég egy kapcsolathoz csak könyű álmodozni róla hisz elméletben tökéletes lene.

2010. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!