Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szoríthatnám le a D-s...

Hogyan szoríthatnám le a D-s melleimet?

Figyelt kérdés
Utálom,hogy ekkorák..Nem kérek olyan válaszokat,hog idővel megszeretem,a fiúknak ez tetszik stb. Nekem nem tetszik és kész.Ötletek?

2014. nov. 11. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Menj el műtétre és kisebbet csinálnak. Ha orvosilag indokolt, mert mondjuk húzza a hátad akkor ezért nem kell fizetni. Anyukámnak is csináltak ilyen műtétet.
2014. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem E-s melleim vannak, és hasonló gondokkal küzdök, mint te... :S

Triumph-ban vettem minimizer melltartót, nagyon kényelmes és kisebbnek tűnnek tőle a melleim. Elég drága, de tényleg jó a minősége és szerintem nagyon megéri. Nem bántam meg, hogy kiadtam rá ennyit.

Emellett mindig szoros trikókat meg bővebb felsőket hordok, az is javít valamit.

Lehet chest binder-t is rendelni, elég jók vannak! Lehet olcsóbbakat is rendelni, de azok ahogy látom, nem túl jók. Én is szeretnék majd egyszer egy profibbat rendelni, csak most sajnos nincs rá. :/

2014. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Pedig gyönyörűek lehetnek.

25F

2014. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Én szívesen leszorítom őket!
2014. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Milyen igazságtalan a sors: pont olyanokat jutalmaz nagy mellekkel, akik nem tudják értékelni!

Más meg éveket adna az életéből, hogy ilyenek legyenek...

2014. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nirian válasza:
32%
Leszorítani marhán nem egészséges. tornáztasd magad. legyen minden páros hét melltartó nélküli, egy idő után a sima cicifix is kényelmesebbé teszi az életet, ha kicsit ráedzed a hátad. ha meg csak optikai a kérdés, akkor keríts egy normális triumph vagy sportmelltatót.
2014. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

2-es vagyok.

Nem gonoszságból, de azt nagyon bírom, mikor valaki minden tapasztalat nélkül jobban tudja, mit kéne csinálni a nagy mellekkel. Melltartó nélküli hét?? Viccelsz ugye? Max. éjszakára veszem le a melltartómat, és hidd el, nincs az az edzés vagy akármi, ami ezt meg tudná változtatni. Nem azért bajos a nagy mell, mert kövér vagyok vagy mert nem elég erős a hátam. Kényelmetlenek és kész. Az már más történet, hogy sportolni sem nagyon tudsz velük. Számtalan sportmelltartót kipróbáltam, igen, drágákat is (többet közt az általad írt Triumphot), de semmit nem értek. Picikét jobban tartott, mint egy átlag melltartó, de egy apró ugrás erejére sem tudta egy helyben tartani a melleimet.

Egy másik válaszra reagálva pedig: megértem én, hogy sokan nagyobb melleket akarnak, de sokan nagyon megbánnák. Lehet, hogy szexis, de minden más szempontból kényelmetlen. Nem lehet vele öltözködni, mert vagy mindenben "k**vás" leszel, vagy olyan, mint egy bálna. Hiába van lapos hasam, keskeny derekam, semmit nem ér, mert mindig az előző esetek egyike fog történni, bármilyen ruhát veszek. Mint írtam, sportolni sem nagyon kényelmes vele. Arról nem is beszélek, hogy folyton mindenki bámulja őket, nagyon örülök neki. (@_@)


Ahogy pedig a kedves kérdező is írja: nekünk nem tetszik. Én elfogadom ha másnak meg igen. Nekünk nem, ezt is el kéne fogadni. Amikor lapos mellkasra vágysz, mondhatja neked bárki, hogy jaj de az szép. (-__-)

2014. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
7-es: De a karcsú derék semmit nem ér, ha nem tartoznak hozzá szép nagy cicik:) Utóbbi sokkal kívánatosabb. Sőt, én jobban szeretem az úgymond nőiesen telt alkatú lányokat. Az hogy mi férfiak megbámuljuk pedig vedd úgy, hogy a legőszintébb bók:)
2014. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hosszú választ író teljes mértékben leírta amit én is gondolok.Az utolsó válasznak meg annyit,hogy nem érdekel.Nem fogom jó kedvvel venni,hogy még. A SAJÁT TESITANÁROM is beszól azért,hogy ne szorítsam le a pólóm futás közben,had nézze ahogy ugrálnak a melleim.hát csodás
2014. nov. 13. 15:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy barátnőm, aki tornázott és amikor megnőttek a mellei, akkor leszorítással "kezelte a problémát".

Ennek következtében a szalagok megnyúltak és kisebbnek nézett ki a melle, de csúnyán lógott.

2014. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!