Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dr. Jozef Mengelére büszkék...

Dr. Jozef Mengelére büszkék voltak a szülei mikor felvették az orvosira?

Figyelt kérdés
Pszichopata volt és az SS tagja de emellett zseniális orvos

2014. nov. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alvás előtt ne olvass rémtörténeteket.
2014. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Jozef, hanem Josef! Capito?
2014. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon sok mindent nem tudnának az orvosok, ha nem volnának kicsit pszichopaták néha... Neki adott volt a lehetőség, hogy kifejlesszen egy szérumot amivel több iker születik a beoltott asszonyoknál. Ennek következtében bármin kísérletezhetett, alany is volt...

Az SS olyan mint a TEK, tehát a jók közül is a kiválóak! Ők is cak parancsot teljesítettek pont mint az amerikai katonák, csak ők a saját hazájukért...

2014. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Most nem fogom lenyomni az antirasszista szövegemet. :)

Azzal viszont egyetértek, hogyha nem is pszichopátia, de egy bizonyos racionalitás szükséges az orvosi munkához (én pont ezért nem leszek orvos, nem tudom elviselni, ha fájdalmat okozok).

Hogy Josef Mengele pszichopata volt-e, azt nem tudom. Olvastam olyanról, hogy a náci orvosok általában két ént építettek fel, meg hogy az alanyokat tárgyakként kezelték. Ez például egy logikus dolog, de semmiképp sem humánus.

15/L

2015. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a kérdést kiíró egyáltalán meg tudja nevezni név szerint Dr. Mengele szüleit esetleg a tanárait, vagy azt hova vették fel? Nagyon gyenge kérdés...
2019. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!