Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EMAG-ról vásároltatok már?...

Dagi2589 kérdése:

EMAG-ról vásároltatok már? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én most vettem az EMAG-ról a kislányomnak pelust mert BLACK FRIDAY nap volt és jó árba volt persze ingyen postával!de még mindig nem kaptam meg se email se semmi!máshol ahol rendelek max 3 nap mire megkapom a terméket!ti rendeltetek már ott sokára érkezik meg mert szükségünk lenne már rá ???:-)Szerintetek írjak az ügyfélszolgálatnak?

2014. dec. 4. 12:56
1 2
 11/11 Stordy válasza:

Én most rendeltem életemben először az emag-ról

január 13-án egy Proda Karaokee SOUND BOX Bluetooth Hangszórót. Én utánvétes módszerrel rendeltem meg, kártyás utalást nem szokásom használni, mert nem szeretnék pórul járni.

Mindenkinek érdemes utánvétes rendelést végrehajtani, az azért jobban megéri, mint hogy átutaljatok pénzt kártyáról. Továbbá az emag oldalán van egy olyan, hogy nézzen be a dobozba fizetés előtt, ahol "A megrendelt termék/termékek kézbesítésekor kérheti a futártól a csomag kibontását, ennek ellenőrzése érdekében."

Nézzen bele a dobozba fizetés előtt!: [link]

Amit én rendeltem, annak itt a linkje: [link]

2018. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!