Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fogszabályzóm?!

A fogszabályzóm?!

Figyelt kérdés
Két nappal ez előtt felrakták a fogszabályzómat. Ma már kezdem megszokni sőt megszeretni a számban. De ma délután észre vettem hogy az egyik fogam a szabályzó alatt (legalábbis úgy érzem) mozog!!! Ilyenkor mit kell tenni? Tudom hogy vissza kell menni a fogászatra, de ott mit csinálnak? Leveszek, a fogszabályzót, és kihúzzák a tejfogam? De akkor meg kell várni amíg ki nő az új! És újra ki kell fizetni a fogszabályzó árát, vagy azt félre teszik, vagy mii??? Előre is köszi a válaszokat!

2014. dec. 5. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Én mindenesetre ugy tudom hogy visszamész, leszedik kihuzzák a fogadat utána akkor függ mekkora vagy visszarakják vagy nem, de persze a fogszabályzót nem kell kifizetni ujra
2014. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sátán kutyája válasza:
Max. csak kilazult egy kicsit. Tejfogat nem szoktak fogszabályozni. A fogorvos megtekinti, ha kell körbetisztítja a fognyaknál és az íny alatt, és pár nap múlva ismét stabil lesz!
2014. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!