Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A húgom látott valamit az...

Cicakaja24 kérdése:

A húgom látott valamit az utcán de nem volt ott senki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A húgom(6 éves) látott az utcán egy valamit amikor jöttek haza anyámmal.Az ő személyleírása szerint: egy télapó volt teljesen piros ruhában és ki volt vágva a szeme és tele volt a keze ruhával és egy rabló volt.És még mondta anyámnak hogy siessenek mert utoléri őket(persze nem volt ott semmi)és még lehetett látni hogy rendesen parázott.Nagyon remegett.Azán hazaértek és ithon elsírta magát.Mit tegyek?Segítsetek

2014. dec. 6. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy picit zavaros ez a kérdés.Mondta édesanyádnak hogy siessenek mert utoléri őket persze nem volt ott semmi.A hugod csak kitalálta az egészet? Édesanyád mit mond?
2014. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem találta ki tisztára remegett.
2014. dec. 7. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:

De még mindig nem mondtad hogy az édesanyád mit mondott. Ő ott volt mellette mikor a hugod látta azt a valamit.

Én gyerekkoromban nem mertem benézni az ágy alá mert szentűl megvoltam róla győződve hogy van ott valami.Persze nem volt ott semmi.

2014. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet hogy ez is ilyen gyerek hülyeség.Inkább ráhagyom.Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 8. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!