Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a helyzetet hogyan oldanát...

Ezt a helyzetet hogyan oldanátok meg? Mit reagálnátok? (Nem életbevágó, de felidegesített. )

Figyelt kérdés
Van egy oldal az interneten, amire írásokat (vers, regény, stb.) tölthetnek fel az emberek. Ott hivatalos lektor vagyok. Van egy lány, akinek javítom az írásait, mindig kétszer átnézem, miután javította, de nagyon figyelmetlen, sokszor több hibát hagy benne, úgy küldi be. Az oldalon elutasítják. Tudják, hogy én lektoráltam neki, ezért most megmondták a lánynak, hogy "keressen másik lektort, mert nekem több javításom is elutasításba fulladt". A hibák mögé írom, hogy mit rontott el, de még úgy se mindig javítja ki jól, tehát itt nem én vagyok a bűnös. Az adminisztrátorok meg engem csesznek le, hogy miért vagyok hivatalos lektor, ha elrontom. Most mondhatom, hogy mi a helyzet, úgysem hiszik el... Ti mit tennétek?

2014. dec. 10. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kötelező minden írást kijavítanod, én megírnám neki, hogy sajnálom de nem vállalom. Biztos szívesen segítesz de ezzel magad alatt vágod a fát, rossz híredet kelti a lány akaratlanul is.
2014. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!