Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek igy a helyembe...

Ti elmennétek igy a helyembe ha ilyen helyzetbe lennétek?

Figyelt kérdés

holnap lesz egy barátnőm leánybúcsúja,amire persze "hivatalos" vagyok,3-an szerveztük...de nem is ez a lényeg,hanem van egy majdnem 3éves bölcsis fiam,akiért ma mentem délután bölcsibe,és közölték,hogy 39 fokos láza van miután felkelt.Adtak neki nurofent.A doki természetesen 3-ig rendelt,igy el sem tudtam vinni.Most is vizesruházom,39 a láza.Miután hazajöttünk a bölcsiből,nem volt,de este megint felment neki...

Szerintetek holnap este elmerjek menni a lánybúcsúra vagy ne?Nyilván a fiam a legfontosabb,csak érdekelne a véleményetek.Nagyszülőknél lenne amúgyis,de nem tudom elmerjek e menni...apa legénybúcsún lesz,igy rá nem tudom hagyni.

xaranya lennék ha netán mégis elmennék igy hogy beteg a fiam?


2013. júl. 12. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reggel vidd el az ügyeletre és attól függ ott mit mondanak.
2013. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lennél szar anya,ha elmennél.De én úgy gondolom nem éreznéd jól magad.(Én nem mennék el)
2013. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt lázgörcse, holnapra jobban lesz, akkor el tudnál menni. Volt már nekem is olyan, hogy az egyik nap a gyereknek 39 fokos láza volt, szóltam anyukámnak, hogy gáz van, másnap határidős munkám van, nagy baj lenne, ha nem mennék. Másnap meg felhívott, hogy mi is a baja a gyereknek, mert az ágyon énekelve ugrál...

Szóval én inkább csak holnap dél-délután felé döntenék... Ha nagyon beteg a gyerek, akkor nem mennék, mert nem is tudnék nyugodtan szórakozni. Ha jó a közérzete, alig van hőemelkedése, akkor elképzelhető.

2013. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Háát, jó kérdés. Már nem az, hogy rossz anya vagy-e, hanem hogy elmenjél-e. Szerintem menjetek el holnap reggel ügyeletre, hogy nézzék meg, lehet, hogy kap antibiotikumot, és délutánra ha stabilizálódik, akkor végül is elmehetsz, ha a nagyszülők is olyanok, akikre így is rá lehet bízni, és be is vállalják.

Amúgy most megint van valami nyavalya, több ismerősömnek is így van a gyereke, az enyém egyenlőre a takonynál tart. :-)

2013. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen,az biztos hogy annyira nem érezném jól magam...mindig ő járna az eszembe.Holnap elviszem akkor szerintem az ügyeletre,de ugyanazt fogják mondani mint mindig...felsorolják az összes dolgot lázcsillapitására amit alkalmazni kell ilyenkor,amin persze már túl vagyok/leszek...kb 1 hónapja is lázas volt,de 1 hétig 40 fokos láza olt,ami nem ment le semmitől...a végén már beutalták a kórházba,de nem mentünk be,mert 7.nap reggelre jobb lett,a láz elmúlt,kezdett inni....
2013. júl. 12. 22:26
 6/13 A kérdező kommentje:

múlthéten neki is csak egy kis megfázás volt,de nem ment bölcsibe,csak a héten.Azt mondta a gondozónő,hogy eg másik gyereket "hazaküldtek",jöttek érte,mert ő is belázasodott...

Mindig elkap valamit szegénykém...itthon van 2hétig,1 hetet jár...ráadásul asztmás is,igy nála mindig tovább tartanak ezek...

2013. júl. 12. 22:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is reggel vidd el, vagy hívd fel az orvost és majd meglátod. Ha elmész, csak akkor tennéd, ha nincs olyan rosszul, akkor úgyis alszik, biztos elérhető leszel, és azonnal mész, ha baj lenne.:) Én ezt tenném, ha a legjobb barátnőmről lenne szó. Ha nem, akkor meg lemondanám.
2013. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi nektek.Igen,egyik legjobb barátnő,meg a fiam keresztanyja egyben.

Holnapra remélem "okosabb" leszek miután elviszem a dokihoz.Nagyon remélem hogy nem lesz olyan durva ez a láz mint a múltkori...:S

2013. júl. 12. 22:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék el.
2013. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Holnapig sok minden kiderül. Amúgy ha eljutsz a lánybúcsúra, akkor a gyerek TB kártyáját és lakcímkártyáját hagyd a nagymamánál, hogy kéznél legyen.
2013. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!