Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért tehetek feljelentést?

Ezért tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés

Volt barátom azt mondta, hogyha nem létesítek testi kapcsolatot vele ès a barátjával akkor kèpeket tesz ki rólam. Ezek a képek elég rossz következményeket vont volna maguk után. Mikor megtettem, mert féltem tőle, ismét megfenyegetett..

Talán most leállt, de ez még nem biztos.

Ha képes megtenni feljelenthetem?


2014. dec. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

igen


olyan képeket tesz fel amit te nem akarnál

2014. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolásért nyugodtan tehetsz feljelentést, ha van róla bizonyítékod. Például egy sms, email vagy hasonló.


Hangfelvételt is készíthetsz róla, de közöld vele, hogy felvetted amit mondott, mert ha nem hallatszik a felvételen, akkor ha bíróságra kerül az ügy nem fogadják el majd bizonyítéknak. Legalábbis 2éve még így volt.


Ha felteszi a képeket az internetre, vagy elküldi az ismerőseidnek, akkor becsületsértésért lehet feljelenteni.

2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!