Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eléggé nagy a gond! Mit...

Markoszk3 kérdése:

Eléggé nagy a gond! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően le írni !

2005-ben kezdődött apa,anya,öcsi,és legvégül én.Éltünk egy falusi albérletben.Annyit hozzá teszek hogy voltunk kb 3 albérletben.Csak azokra én nem emlékszem csak tudom.Nah de a lényeg voltunk egy albérletbe apám nagyon sokat ivott nem álta meg.Mamám jött le nekünk mindig segíteni hogy kérünk e valamit a boltból avagy hozozz sokmindent.Mi meg persze el fogadtuk.De anyum is sokszor ment fel takarítani hozzájuk.Egyszer csak el kellet mennünk az albérletből mert a tulaj megvolt és a ház örökségbe adódott.Nem tudtuk hogy hova menjünk és mamámék nyujtották a kezüket hogy menjünk oda.8 évig volt aarany életünk 5 autónk volt nagy ház nagyon sok pénzünk volt el mondthatom hogy gazdagok voltunk.Tatémnak nagy vállalkozása volt és onnan nyertük a sok pénzt.Tatámnál dolgozott apám.Apám a házban is nagyon sokat ivott keresztapám volt mikor meg is csapkodta de nem ért semmit.egy napon tatám le ült vele és elmondta hogyha tovább iszik ő neki mennie kell a házból.És azóta egy tökéletes,jól dolgozó,inteligens ember lett belőle.Nah de azonba jött a válság és onnantól jött a házban a nagy kondliktus mikor ki kötötték az áramunkat 3 hétre.Apám úgy össze veszett mamámmal hogy a mái napig (egy házban)elm menek egymás elől vagy mellet.Mamám nagyon de nagyon gonosz lett ! Állandóan hívogat minket telefonon és leszid minket,anyumat nem ngedi el sehová,állandóan volt mikor képes volt pénzt kérni csak hogy cigizni tudhasson nagyon rrossz nő lett belőle ! Hazudik utál mindenkit ! Sokan mondják mennyjünk albérletbe de nem tudunk ! Nincs annyi pénzünk ! Apám valamelyik nap leszidta anyámat hogyha nem megy el dolgozni elválik tőle mert már 15 éve nem dolgozik ! Azt mondta apám hogyha el megy dolgozni akkor albérletbe megyünk.csak anyum fél aputól hogy mi lesz vele hogyha megint el kezd apum inni vagy akármi.de szerintem már mamám,tatám felhergelte apumat meg anyum is azzal hogy nem dolgozik mert a családban csak apum dolgozik.emlékszem mikor ki mentünk 2 hétre belgiumba apumhoz és mamám sírt meg mindent hazudozott hogy már nem jövünk vissza meg stb.Egyszerűen ha el mentünk valahová betegnek tette magát hogy csal lássuk azt a buta képét.már velük nem lehet kijönni.Anyum nehezen talál munkát keressük 1000-de semmi.Mamámék nem hagynak nem tudunk el menni nincs pénz.mit csináljak ? Segítséget kérek !


2015. jan. 2. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha vannak benne hibák de már írás közbe nagyon felba**ott !
2015. jan. 2. 17:42
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nos a családi balhékat bizony te gyerek fejjel nem tudod elsimítani. Anyukádnak már rég dolgoznia kéne meg kellet volna válnia alkoholista aputól és nagyon nem egészséges nagyszülőkkel lakni. Szerintem a legjobb amit tehetsz ha középiskolás vagy az a nyári munka de rakd el magadnak a pénzedet. Aztán a továbbtanulás ,munkahely később esetleg minnél hamarabb munkahely.
2015. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
DE PONT EZAZ HOGY APUM megváltozott nem iszik egyáltalán nem iszik,nem cigizik,stb teljesen jó ember.de anyum nem tud el helyezkedni
2015. jan. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!