Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki Cambridge vagy Oxford...

Valaki Cambridge vagy Oxford egyetemre jár közületek? én is ilyen iskolaba szeretnek jarni . Most megyek csak középiskolára . Nyaron fogok jarni angol orakra is . Kernek segitseget mindent ezekrol az egyetemekről?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen! gyorsan irtam telefonon ugy hogy lesznek hibaim
2015. jan. 3. 16:09
1 2
 11/12 anonim válasza:

facebookon van pár magyar oxford/cambridge csoport, azokba nyugodtan lépj be, ott szívesen segítenek, akik már oda járnak.

+1 csoport, amibe érdemes belépned: hungarian student association uk, egy barátom üzemeltetni, többen vannak ott is oxfordról/cambridge-ről+egyéb hasonló egyetemekről.


egyébként meg ne add, fel, én örültem volna, ha már ilyen koromban ennyire ez foglalkoztat (csak kb. 17 éves koromban kezdett el). a lényeg: motiváció, széles látókör, jjó jegyek, sokat olvass és önkénteskedj. na hajrá ;)

2015. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ja és még annyi, hogy a tandíjra elég flexibilis hitelkeret van, a lakhatásra meg nagy támogatás, úgyhogy sima középosztálybelieknek is teljesen megoldható
2015. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!