Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy celotok ti hogy...

Ha van egy celotok ti hogy valositjatok meg? 19/L

Figyelt kérdés

Nekem annyi lenne... de en valahogy feladom egy ido utan...van az a tok elcsepelt duma hogy ha nem adod fel barmit elerhetsz..aha ja.

De ha en olyan fajta vagyok aki az erzelmeitol hangulatatol tudja fuggove tenni hogy mikor van kedve valamihez akkor mivan??

Ha pl lelkileg rosszul vagyok akkor csak a sajat sebeimet nyalogatom es nem erdekelnek akkor a celjaim.Aztan ramjon valami,es megint elkezdek felporogni es meg akarom valositani.De aztan megint jon valami lelki hulyeseg es azzal leszek elfoglalva.. ezt hogy csinaljam mashogy?,


2015. jan. 4. 12:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hm :)?
2015. jan. 4. 12:14
 2/13 anonim válasza:
Járj velem!
2015. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat legyszi!.
2015. jan. 4. 12:16
 4/13 anonim válasza:
Igy valóban nem lehet elérni a célokat...
2015. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem a részletes terv és beosztás segít. pl. X-ig akarok elérni valamit, amit 10 részre osztok, havi, heti majd napi teendőkre. És tudom, hogy ha hetente azt a picit megteszem, elérem. Én nem bírok évekre előre várni és csinálni, kisebb szakaszokig tudok csak koncentrálni. Ezért nekem ez megy. Ha vizsgára készülök, akkor is. Pl.mára 20 oldal van. Ha megcsináltam, akkor elmegyek itthonról :)
2015. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezért nyer értelmet az, hogy ha nem adod fel...


Mindig lesznek hullámvölgyek az életeben, kár is azzal hitegetni magad, hogy később nem. De akkor is menni kell előre tovább.


Ezért kell megtanulni KITARTANI valami mellett, mert az életed is könnyebb lesz. Ha céljaidnál meg tudod tenni bárhol meg tudod tenni.


Az első lépés a legnehezebb... mint a fogyókúránál... :)

2015. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Máskép megközelitve:


Van egy cél amiért tehetünk ép valamit. és van egy lelki hülyeség.

Melyik a fontosabb az utóbbi vagy a cél?

Ha az utóbbi akkor minek tüztük ki a célt?

Olyasmit kell céllnak kitűzzni ami fontossabb mint valami lelki hülyeség.

2015. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy az a cel a fontosabb de olyan tavolinak tunik..a fajdalmam pedig most tart epp..ertitek..

Nagyon rossz ://

2015. jan. 4. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én a fájdalom helyett azért is a célomat választanám mert eltereli a gondolatomat.
2015. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" en olyan fajta vagyok aki az erzelmeitol hangulatatol tudja fuggove tenni hogy mikor van kedve valamihez"


Ezen kell változtatni!

2015. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!