Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha van egy celotok ti hogy...

Ha van egy celotok ti hogy valositjatok meg? 19/L

Figyelt kérdés

Nekem annyi lenne... de en valahogy feladom egy ido utan...van az a tok elcsepelt duma hogy ha nem adod fel barmit elerhetsz..aha ja.

De ha en olyan fajta vagyok aki az erzelmeitol hangulatatol tudja fuggove tenni hogy mikor van kedve valamihez akkor mivan??

Ha pl lelkileg rosszul vagyok akkor csak a sajat sebeimet nyalogatom es nem erdekelnek akkor a celjaim.Aztan ramjon valami,es megint elkezdek felporogni es meg akarom valositani.De aztan megint jon valami lelki hulyeseg es azzal leszek elfoglalva.. ezt hogy csinaljam mashogy?,


2015. jan. 4. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Talán mások miatt adod fel, mert nem jól reagálnak a terveidre.

Ezt úgy lehet elkerülni, ha előre átgondolod, hogy mások hogyan fognak reagálni a terveidre, és ha nem tetszik, ahogy reagálni fognak, akkor vagy változtasd meg a terveidet, hogy arra jól reagáljanak a többiek, vagy fogadd el, hogy rosszul fognak reagálni és szeresd meg őket azért, amiért rosszul reagálnak rá, és ez pont azon az alapon fog menni, hogy nem tudtak meglepni a reakciójukkal, mivel te előre tudtad, hogy az milyen lesz, és ha tudtad előre, akkor szeretned is könnyű azokat.

2015. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egyik előző irt a részcélokról.

Azok ép ilyen fontosak, és többek közt ezért, hogy jobban lássad.

2015. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem pl. elég komoly célom volt most megszámolni a 13:50-es irásaiban a pontok számát, mert sehogy se akartam elhinni, hogy amit leirt az összesen 2 mondat, és abból az egyik csak 1 soros.
2015. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!