Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki "kipróbált...

Van itt valaki, aki "kipróbálta" a tudatos álmodást? Tapasztalatok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ilyenkor te találod ki, hogy mit álmodj, vagy csak azt tudod irányítani, hogy hogy viselkedj az álomban?

2015. jan. 6. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Én már 3x álmodtam tudatosan. Álmomba valami fura dolog történt és rájtöttem hogy ez nem lehet a valóság és ezután bármit meg tudtam csinálni
2015. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindkét helyzet lehetséges,én csak magamat tudtam irányitani néhány alkalommal..
2015. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha elég sokat gondolsz valamire. PL.: Lány vagy Fiú akkor nagy valószínűséggel benne lesz az álmodban (Tapasztalat)
2015. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az 1. egyet értek az én módszerem is ez meg persze a valóságtesz stb. bár nekem először úgy volt tudatos álmom hogy nem tudtam hogy létezik iylen.
2015. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!