Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok nekem híres monológokot...

Írtok nekem híres monológokot drámákból?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2015. jan. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Körülöttem sem tökéletes minden. Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám, legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van, aztán pedig mérlegelj"

/Ifjúsági Református műsor - Gabi/

2015. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%

"-Tudod, az élet csodaszép, gyönyörű. Maga az élet csodaszép.

-Nem! Az élet szenvedés, munka, fájdalom; de, néha jó ételek, jó zene"

2015. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:D Kirakta Peti a twitterére a kérdés linkjét :D
2015. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!