Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezek után a...

Ti mit tennétek ezek után a helyembe?

Figyelt kérdés
A szüleim külön élnek.én apunál lakok de látogatom,anyut is. Aminek,apu nem nagyon örül. Ha elmegyek pár napra.ha haza jövök hozzá pukkad és csunyám beszél velem. Meg olyat is mondott hogy múltkor olyat halott hogy anyu másnak pletykázott rólam hogy el loptam két blúzt és kitiltott anyu a házból ami,nem igaz. Nagyon szomorú vagyok hogy miért kell így viselkedni velem meg miért beszél ílyen csúnyám velem apu
2015. jan. 27. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

mióta vannak külön?

mióta ilyen apukád?

2015. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20éves vagyok.2éve vannak külön.mindig is ilyen volt sajnos hogy bekébzelt magának,dolgokat,meg csúnyán beszélt. Mikor elmegyek anyuhoz három vagy négy napra akkor már meg kérdi hová tüntem hol voltam ennyi ideig.
2015. jan. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!