Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe mit mondanátok ezek után neki?

Figyelt kérdés
Egy sráccal randiztam múlt héten. Már az első randin nagon rámenős volt meg is csókolt amit aztán megbántam mert nem szerettem volna el sietni. Aztán nyomult volna még rám fogdosott is. Akkor már le álitottam kicsit meg is ilyedtem tőle.Udvariatlan volt egy kicsit én úgy vettem észre más szemszögből is mert vittem egy nehéz táskát hagyta hogy én cipeljem,az italomat nem vártam volna hogy kifizesse de mondjuk jól esett volna az se tette meg... Azt mondta ha nyár lenne már bele nyúlt volna a bugyinba ilyen kijelentései is voltak de azt mondta akkor tette volna csak meg ha én is szeretném..meg hogy nem akar kihasználni mert ha ki akart volna már az első randin megtette volna.
2015. jan. 24. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Tusko a srác.
2015. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!