Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a tehetségemmel...

Mit kezdjek a tehetségemmel ha vidéken lakom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy vidéken élő, mondhatni hátrányos helyzetű lány vagyok. Sok mindenhez értek tudok szépen rajzolni, énekelni, tudok táncolni átélem a zenét már mondták legyek tánc tanár.. De hogy? NIncs pénzem megvalósítani még iskolába se tudnák menni! Ami maradt hogy a gyárban dolgozzak de ott is alig kapok valamit mert ami a szakmám lenne annak meg gyakorlata nincs így egyenlő a nullával! Könyvet is szoktam írni verset dalszövegeket, videókat szerkesztek, szép fotókat készítek másokról, magamról is mondták menjek modellnek. De hiába hogy sok mindenhez értek ha nem tudok felmenni még a nagyvárosba sem hogy kezdjek valamit az életemmel! Annyira szeretném megvalósítani és utálom hogy már ketyeg az óra és hirtelen megfogok öregedni és semmire se vittem. Szeretnék az otthoniaknak is segíteni de így nem tudok :( mert nincs lehetőségem semmire.. Mit csinálnátok a helyemben? Értelmes válaszokat várok! 22L

2015. jan. 28. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem akarod,akkor nem is lesz belőle semmi.

miért nem vagy képes felköltözni egy nagyvárosba?nem vagy már dedós.

mi a szakmád?

2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem ess kétségbe 22 évesen, keress meg újságokat, magazinokat stb menj el kulturális kiállításokra, nyílt rendezvényekre és add elő a dolgaid.
2015. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!