Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szégyenlő...

Miért vagyok ennyire szégyenlős? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és annyira szégyenlős vagyok,hogy rövid nadrágot sem merek felvenni,és hogy a polómat sem merem levenni az öltözöben, strandon, fürdökben? Soha senki nem szólt be ilyen téren, mégis ennyire szégyenlős vagyok! ?
2015. jan. 29. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Nem mindenki szereti mutogatni magát. Én is csak akkor veszek fel rövidnadrágot, ha már 40 fok van, és kész. Az öltöző meg mindig undorító dolog volt, nem értem, hogy miért nem lehet fülkéket szerelni bele, miért kell az öreg bácsi péniszét nézegetni, amikor az arcodba lógatja. Azért vagy szégyellős, mert szégyellős vagy, és szerintem egyáltalán nem baj.
2015. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az már beteges,hogy a saját nemem előtt is szégyenlős vagyok a POLÓMAT! ismétlem a polómat levenni! Ez nem normális szerintem! :(
2015. jan. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!