Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt 15...

Hogyan kereshetnék pénzt 15 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 15 évesen még csak nyári szünetben lehet dolgozni legálisan de adhatnátok pár ötletet hogy hogyan dobjam meg a zsebpénzemet :)

(telefonra gyűjtök és anyát nem szeretném terhelni kb 120ezer ft szeretnek 3-4 honap alatt összegyűjteni)

Bocsi a helyesírási hibákért telórol írok



2015. febr. 1. 11:34
 1/2 A kérdező kommentje:
ne már senki sem kommentel ? :/
2015. febr. 11. 20:31
 2/2 anonim válasza:

Egyrészről örülök, hogy nem a szüleidet akarod lehúzni, ennyi pénzel, és szeretnéd magadnak megkeresni a pénzt a telora. Érdemes egy diák szövetkezethez bejelentkezni, mellette a klasszikus kutyasétáltatás, bébysitterkedést tudom ajánlani. Ha van olyan üveg, akkor azokat vissza viheted(sörös üvegre gondolok)..... tudom, hogy csak pár forintot kapsz érte, de sok kicsi sokra megy. Akkor ha van régi megunt cuccod, azokat el lehet adni a neten.

Én mindig is jól fogalmaztam, és így másoknak is megírtam a fogalmazásait. (az más kérdés, hogy a tanárok rá ismertek a stílusomra, és szóltak, hogy inkább ezt ne tegyem) Ezzel csak arra hívom fel a figyelmed, hogy nézz körül a környezetedben, és sikerülni fog.

2015. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!